אודות

page2_pic1

Safire  גריל פחמים גאוני

Safire  הינו מנגל שהומצא ופותח בדרום אפריקה. זהו שילוב של מנגל, גריל, תנור ופלנצ'ה. שילוב קומפקטי וקל לתיפעול. בעל ביצועים גבוהים בצליה, גריל, טיגון ואפיה . הכל תחת כיפה אחת ובמוצר אחד. הוא ניתן לתפעול על  גבי השולחן בפינת האוכל, במרפסת הבית, על החוף, בפארק, בקמפינג או על סירה. עצם היותו מערכת סגורה לחלוטין, גם כשהגחלים בוערות בתוכו, היא ההופכת אותו למכשיר מאובטח ובטוח מפני סכנת התלקחות כתוצאה מהתעופפות  גיצים לכל עבר או מהתהפכות המכשיר עצמו.
 

Safire  הינו מנגל-גריל רב תכליתי ובעל מגוון יכולות המאפשר למשתמש לעשות בו ברביקיו, צליה, אפיה, טיגון, בישול ואפילו לחימום. למעשה, ניתן לבשל בו החל מהארוחה הבסיסית ביותר ועד לגורמה על פי הכלל "מה שתרצה, איפה שתרצה ומתי שתרצה."

מלבד הייעוד הרב גוני שלו, הוא פותח ונבנה בהתאמה מלאה לסביבה. זהו מנגל וגריל הכי ידידותיים לסביבה הקיימים בשוק.

עיצוב הגריל הוא כזה שאין צורך בהתאמת טמפרטורות. היחידה תפעל בסביבות 180 מעלות צלזיוס, בזמן הבישול עם הכיפה סגורה.

לבעירה המיוחדת שלו שהינה בעלת יעילות גבוהה, היא המאפשרת ל- 350-400 גרם של פחמים להגיע לזמן בישול מדהים של יותר מ- 2.5 שעות .

מבנה גופו המיוחד של  Safire הבנוי מפלדת אל-חלד (נירוסטה) באיכות גבוהה מסוג 201 ,חומר המתאים בצורה מושלמת לבישול מזון, ומבטיח ביצועים אופטימליים לצורות הבישול השונות.

ידית המכסה והרגליים עשויות מפלסטיק המחוזק בסיבי זכוכית 30%, עמידים לטמפרטורות גבוהות.

בגמר השמוש קל לנקותו, ואף ניתן להכניסו למדיח הכלים.

 

איך זה פועל?

רשת / פלנצ'ה

לצלחת הפלנצ'ה, מצופה טפלון איכותי המונע את הידבקות המזון ,שני יעודים: ראשית, הצד המחורץ משמש לצלייה של בשר, עוף, נקניקיות, דגים וכו'. הצד השני,החלק, משמש לטיגון  של פנקייק, לחם מטוגן, ביצים ובייקון, ירקות, קינוחים וגם משמש כפלטת חימום של דברי מזון שונים.

תנור / רוטיסרי

עם הרכבת המכסה/חופה משמש Safire כתנור אפיה. ניתן לאפות בו דברים שונים כגון פשטידות, לזניות, פיצות, מנות עטופות, לחמים, בורקסים ודברי מאפה שונים וכו ', או לצליית עוף שלם, שוקיים של טלה, צלי בקר ועוד .

מעשנת

עם הוספת נסורת  Safire יכול להפוך למתקן עישון של בשר, דגים ...

מתכונים

למלוא ההנאה בשמוש Safire מומלץ לעיין בחוברת המתכונים והמיוחדים  של SAfire

בישול בריא וידידותי לסביבה

Safire - קומפקטי, נייד, יעיל וידידותי לסביבה. לשיטת הבישול המיוחדת שלו יתרונות בריאותיים. אין צורך בשימון הפלנצ'ה, השומנים והשמנים מנוקזים ישירות מהמזון לתוך אמבטיית ניקוז וכך נמנע מהעשן לחדור למזון.

חומרי הבעירה מורכבים מעצי קוקוס, וכמעט שאינם פולטים עשן וריח ומאפשרים את השמוש ב- Safire  כמעט בכל מקום פתוח, ואפילו במרפסות של דירות בבנייני מגורים.

Safire פולט פחות CO2 מאשר רוב הגרילים / מנגלים המסורתיים האחרים הקיימים בשוק.

נוח לנשיאה 

Safire  נוח מאוד לנשיאה וקל מאוד לאחסון גם במקומות קטנים.וסגורים. מידות Safire:

  • גובה: 308 מ"מ
  • קוטר: 345 מ"מ
  • שטח בישול: 706 ס"מר
  • משקל: 3.5 קילוגרם (4.4 קילוגרם עם האריזה)

 

בטוח לשמוש 

מרכז הכובד הנמוך של Safire  מבטיח יציבות רבה ומקשה על התהפכות מקרית של המכשיר.הגחלים החמות מוגנות לחלוטין .זהו מכשיר בטוח לתפעול, מוגן מפני הרוח, ומונע מגיצים לוהטים לעוף לכל עבר ולפגוע בבני אדם ובילדים בפרט.

היחידה יכולה להיות ממוקמת בכל מקום מבלי לפגוע ולחרוך את פני השטח עליו היא מונחת.

המהדקים המחברים את הכיפה לבסיס, הופכים את היחידה לבטוחה מאוד לילדים בכך שהיא מונעת נגישות קלה לגחלים החמות. כאשר המכסה מהודק ליחידה גם במידה ווהיא התהפכה, הגחלים לא יפלטו ממנה החוצה ובכך תימנע שריפה או נזק לסביבה. Safire  מיועד גם לשיט ימי. ישנה זרוע מיוחדת המתחברת לסיפון הסירה ול- Safire  מה שמוסיף חוויה נוספת ומושלמת להרפתקת השייט הבאה שלך.

Safire  מיועד גם לשיט ימי. ישנה זרוע מיוחדת המתחברת לסיפון הסירה ול- Safire  מה שמוסיף חוויה נוספת ומושלמת להרפתקת השייט הבאה שלך.